23.11.2010 16:21 Давность: 11 yrs

Звернення координатора Ради об’єднань підприємців України Алли Алєксєнцевої


Шановні підприємці, колеги, усі небайдужі співвітчизники! Триває наша загальнонаціональна акція протесту проти антинародного Податкового Кодексу та грабіжницької економічної політики в інтересах великого капіталу.

За останні півроку ми пройшли значний шлях від невеличких паростків до масштабів всеукраїнського страйку підприємців під стінами Верховної Ради.

Останнім часом ми чуємо багато закликів від політичних сил щодо вирішення проблеми з прийняттям Податкового Кодексу шляхом ініціювання всеукраїнського референдуму про недовіру до ВРУ та Президента України в разі підписання ним цього документу. Безумовно, недовіра – це те почуття, яке панує у підприємницькому середовищі. Однак чи запропанований шлях веде до досягнення результату – ветування Податкового Кодексу? Згідно Конституції України загальноукраїнський референдум за народною ініціативою оголошується Президентом України. Очевидно, що з такої ініціативи нічого не вийде крім «піару» для політичних сил, які вчора при владі нищили підприємництво нав'язуючи їм додаткові пенсійні внески (постанова №366 від 14.05.2009 р.). Зараз ці політичні сили намагаються очолити і контролювати підприємницьку боротьбу за економічні та громадянські свободи. Тотальна недовіра в підприємницькому середовищі стосується не тільки сьогоднішньої влади але і вчорашньої.

Підприємницький рух прагне звільнитись від нав'язування чужої політичної волі та навчитись виробляти власні рішення і змушувати, як владу, так і опозицію, (яка також є владою) їх виконувати.

Ухвалення і підписання Податкового кодексу означатиме єдине: з 1-го січня 2011 року для переважної більшості представників малого та середнього підприємництва та для їх найманих працівників стане неможливим заробити на шмат хліба, заплатити за квартиру та навчання дітей. Зрештою, багато хто опиниться на вулиці без даху над головою.

Тому сьогодні йдеться не про політичні прапори та ідеологічні абстракції – боротьба триває за право на гідне людське життя, за право вижити і в цій боротьбі народ стоятиме до кінця.

Політики різних кольорів намагаються "примазатися" до нашого руху, аби знов в’їхати у владу. Де ж вони були раніше? Хіба минулий уряд пропонував нам щось інше?

Сьогодні нам потрібен єдиний практичний результат: вето Президента на Податковий Кодекс.

Ми маємо реальний шанс, що Віктор Янукович, усвідомлюючи усю небезпеку для свого політичного майбутнього та відповідальність за свою команду, може (і повинен) накласти вето на Податковий Кодекс.

Достатньо вже підприємцям шукати пророків серед вчорашніх політиків. Настав час вирости і перейти зі стану «біомасми» за яку нас мають політики у стан свідомого громадянина.

Ідемо шляхом складним, але таким, що приведе нас до результату. Виробляємо власну лінію, яку будемо неухильно проводити, змушуючи і вдаду і опозицію служити нам – громадянам, які мають почуття власної гідності, віру, волю та силу змінити життя в Україні на краще.

Шановні колеги! Зробіть усе що від Вас залежить, заповніть та відішліть зразок листа зі зверненням до Президента та підписний лист під зверненням.

Знайдіть час та кілька гривень на поштовий конверт. Коли до адміністрації Президента надійде мільйон листів – ситуація зміниться.

Політики мають виконувати нашу волю, бо ми – український народ, ми і є влада, і коли ми разом – ми переможемо.

З повагою А.Алєксєнцева.